Hľadáme učiteľa pre prvý stupeň

Vytvoriť skvelý tím je náročné a pripojiť sa k nemu výzvou. Všetka energia sa však vráti. Ak sa v informáciách nižšie nájdete, ozvite sa na: viera.mojzesova@skolaneskola.sk.

Miesto: Bratislava, Petržalka

Druh pracovného pomeru:  hlavný pracovný pomer/čiastočný úväzok

Odmena: 1 100€/mesiac (hrubá mzda) alebo 1 500€/mesiac (na faktúru)

Nástup: júl 2021 (čiastočná spolupráca od februára 2021)

Neškola je o inšpiratívnom objavovaní, rozširovaní zručností, vedomostí a budovaní vlastných hodnôt. Chcete byť jej súčasťou?

Do tímu Neškoly hľadáme tvorivého učiteľa, ktorého vzdelávanie detí napĺňa. Má rád výzvy a každodennú prácu s deťmi na prvom stupni. Je skúsený, dokáže samostatne viesť vzdelávanie a sprevádzať deti témami kreatívnymi a inovatívnymi formami.

Náš budúci kolega/kolegyňa bude na dennej báze pripravovať a zabezpečovať program vzdelávania malej skupinky prvákov (do 15 detí). Bude mať priestor na vlastné nápady a sebarealizáciu v interiéri aj v prírode.

Čo s Neškolou získate:

• Môžete sa naplno venovať tomu, čo vás skutočne baví – vzdelávaniu
  • Budete súčasťou tímu, ktorý spoluvytvára Neškolu, nielen plní schválené osnovy
  • Získate tím, ktorý vám bude veriť, podporovať vás a zaujímať sa o váš názor
  • Nájdete s nami priestor na realizáciu svojich nápadov
  • Budete s nami rásť a vzdelávať sa v odbore inovatívnych foriem vzdelávania
  • Máte možnosť spolupracovať s nami aj na faktúru

Čo od vás očakávame:

• aspoň 3-ročné skúsenosti s vyučovaním na prvom stupni aj inovatívnymi metódami
  • kreativitu – k vyučovaniu pristupujete tvorivo, rád/a skúšate nové veci
  • rešpektujúci prístup –  viete byť deťom partnerom aj láskavo nastavovať hranice
  • schopnosť sebareflexie – chcete na sebe pracovať
  • vyzretú osobnosť – poznáte sa a rozumiete si
  • zodpovednosť a schopnosť samostatne riešiť problémy
  • vzťah k prírode – ste v nej rád/a a nebojíte sa využívať ju v učiacom procese

Bonus plus:

• absolvované kurzy inovatívnych metód vzdelávania

Toto sme my

Sme tím ľudí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti so vzdelávaním (pôsobenie v organizáciách: Neškôlka, PLUSKO, Nexteria) a chceme vytvoriť priestor, kde budú môcť deti slobodne rozvíjať svoj potenciál. Neškola je svetom, kde sa deti učia s radosťou, kde sú dobré vzťahy medzi deťmi aj rodinami, kde veríme komunite, žijeme prírodou a chránime ju.

Chcete byť pri vzniku novej školy, formovať ju a vyrásť spolu s ňou? Pridajte sa k nám

Ako sa prihlásiť?

Pošlite nám svoj životopis a motivačný list s odpoveďou na otázku: Čo vás na Neškole zaujalo a čo do nej viete priniesť?

Dokumenty prosím pošlite na e-mail viera.mojzesova@skolaneskola.sk

Informácie, ktoré nám pošlete nebudú po ukončení prijímacieho procesu využívané. Zaslaním svojich údajov súhlasíte so spracovaním informácií vo vyššie popísanom rozsahu.

Myslíte si, že ste skvelý/á s deťmi, ale nespĺňate všetky uvedené veci vyššie? Ozvite sa nám a možno sa nájdeme alebo zdieľajte známym, veľmi nám tým pomôžete.

Ďakujeme

Tím Neškoly